SZYBKIE, TANIE, PROFESJONALNE ZDJĘCIA DO CV – EXPRESS!!! – tylko 139 zł – zadzwoń 798470007

Profesjonalne zdjęcie do CV, dokładnie takie jak te powyżej, możesz uzyskać szybko i tanio. Korzystamy z wiedzy i doświadczenia w realizacji dużych sesji wizerunkowych i biznesowych. Przychodzisz w stroju, który ma być na zdjęciach. Wizaż i fryzurę wykonujesz we własnym zakresie przed przyjściem do studia. Zdjęcie możemy wykonać na białym lub szarym tle. Kadr to typowy headshot (popiersie). Wykonujemy serię profesjonalnych ujęć i spośród nich pomagamy wybrać jedno zdjęcie do CV. Wybrane zdjęcie jest kadrowane tak jak do CV (układ pionowy) i poddawane naturalnemu retuszowi. Wszystko razem trwa do 30 minut. Ze studia wychodzisz z odpowiednio przekadrowanym i wyretuszowanym zdjęciem, w rozdzielczości umożliwiającej natychmiastowe wykorzystanie w CV.
Dodatkowo, za dopłatą możliwy jest retusz szerszego kadru i przygotowanie tego samego zdjęcia w formacie wymaganym przez LinkedIn (kwadrat).

Konieczna jest uprzednia rezerwacja terminu, która wiąże się dokonaniem opłaty rezerwacyjnej o charakterze zadatku.

Możliwy jest wydruk zdjęć na papierze w formacie dokumentowym. Koszt pierwszych czterech zdjęć to 20 zł, kolejnych czterech – 10 zł.
Wykonanie drugiej serii ujęć kosztuje 30 zł.
Retusz dodatkowego zdjęcia to koszt 50 zł
Przygotowanie zdjęcia w formacie LinkedIn 20 zł.

W cenie zawarta jest licencja na PRYWATNE wykorzystanie zdjęć (CV, LinkedIn, Goldenline, Facebook).
Licencja na komercyjne wykorzystanie zdjęć (www, druk do A4) – 100 zł